2
17 mei 2022

Minister Wiersma bezoekt onze school

Maandag 23 mei bezoekt minister Wiersma Zeeland. Ook Nehalennia Kruisweg is opgenomen in het programma. Het is het eerste regionale bezoek van de minister. Hij wil graag kijken naar de 'good practices' in Zeeland, maar ook luisteren naar wat er leeft en nodig is in het onderwijs. 

De minister bezoekt onder andere Damen Yachting waar hij in gesprek gaat met vmbo techniek leerlingen van onze school die daar stage lopen. 

Ook komt hij op onze locatie Kruisweg. Hij gaat samen met leerlingen van Foodlab een diner bereiden in de keuken en spreekt met hen over hun schoolervaringen. Het diner wordt door leerlingen van de school geserveerd aan de minister en bestuurders van het Zeeuwse onderwijs. Ook de bestuurder van de Mondia Scholengroep, Guus Hagt schuift aan bij het diner.  

Het persbericht met het volledige programma kun je hieronder downloaden. 

Download persbericht

Geschreven door Annika Lansen